Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Nie tylko, w centrum i na Kormoranie też sobie bęcwały pozwalają
2024-09-06 14:54:22
Masz jakiś problem?
2024-09-06 13:55:45
Teniśiści to jedni z najbogatszych sportowców: Federer, Nadal to są miliarderzy. Świątek ma wyższe kontrakty reklamowe niż Lewy. I co, 500 złotych na miesiąc mieliby płacić? ŚMIESZNE
2024-09-06 13:53:12
Grażka, hindusów i podobnych można zatrudnić dopiero jak się wykaże że nie ma Polaków chyba co?
2024-09-06 13:40:11
Nie no przecież najlepiej się dawać wykorzystywać. Jak w tym kraju ma być dobrze z taką niewolniczą mentalnością?
2024-09-06 08:49:35