Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Ja głosowałem w wyborach na Panią Poseł i uważam że Pani Siemieniuk dobrze nasz region reprezentuje w Warszawie, ale kto ogldąd tylko TVNy i czyta wybiórczą to tego się nie dowie....... :-)
2024-10-18 19:59:39
Hahaha ale przegrywy :-D
2024-10-18 19:54:48
Onoonoa ale mi poprawiłeś chumor :-D
2024-10-17 20:03:26
Bardzo dobrze teraz pora na stadion dla Stomilu ale nie powinno powstać byle co ale co najmniej stadion jak Górnika Zabrze lub Jagieloni bo taki mamy potencjał z normalnym stadionem i wtedy sponsorami. Moim zdaniem nie...
2024-10-17 20:01:20
Ale ciekawy jestem czy są dwa Stomily Olsztyny?
2024-10-16 19:38:29