Ja głosowałem w wyborach na Panią Poseł i uważam że Pani Siemieniuk dobrze nasz region reprezentuje w Warszawie, ale kto ogldąd tylko TVNy i czyta wybiórczą to tego się nie dowie....... :-)
Bardzo dobrze teraz pora na stadion dla Stomilu ale nie powinno powstać byle co ale co najmniej stadion jak Górnika Zabrze lub Jagieloni bo taki mamy potencjał z normalnym stadionem i wtedy sponsorami. Moim zdaniem nie...






