Fajne pociągi, ale kto wtajemniczony trochę w inwestycje w Polskim transporcie to wie, że ten projekt był zapoczątkowany jeszcze za Rządów Obozu Zjednoczonej Prawicy (PiSu). A tak a pro po, piętrusem fajnym kiedyś...
Wow, jacy dumni z klubu siatkówki. W ogóle nieznanego na świecie. W tym roku jak byłem w Wilnie nawet tam widziałem Stomilowe wlepki i tagi. A azsu nawet w Olsztynie nie widać :-D Taki to wielki azs :-DDD






