Ja uważam że takimi przybytkami powinien zarządzać miasto lub jakiś państwowy instytut, jak jest gromadka zapaleńców niszowego sportu którym się interesują jednak średnio majętniejsi ludzie to może niech sobie...
Caritas organizacja charytatywna Kościoła Katolickiego który ma ponad 2000 lat własnego placu lub ulicy sie nie doczeka, ale fundacja uwielbiana przez różnego sortu liberałów i im podobnych już tak. KO ME DIA!
Tu PiS jak zwykle ma racje. Jak ktoś myśli inaczej to ma łeb zindokrtynizowany przez deweloperów i liberałów






