Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

StadionDlaStomilu

Profil użytkownika

Za poprzedniej władzy był sponsor w postaci Orlenu i obietnica nowego stadionu ateraz co? Plus dodaj hejt w internecie i brak pomysłu na drużyne sklecona na kolanie bez pmysłu to dodaj wszystko do siebie i wyjdzie....
2024-10-12 22:22:31
Postaw sie na ich miejscu tyle hejtu w internecie na nich plus brak pomysłu na drużyne plus brak normalnego stadionu jeden z najgorszych w naszej grupie trzeciej ligi to sobie dodaj jeden plus dwa plus trzy i bedziesz wiedział...
2024-10-12 22:20:31
Tak, na ich stronie jest napisane że w Olsztynie 12.10 jest spotkanie ogólnopolskie ich ruchu.
2024-10-12 13:41:10
Z całej Polski się autokarami zjechali? Ja tam chodzę do Kościoła w niedzielę, mojego rzymskokatolickiego.
2024-10-12 13:34:32
O prosze pierwszy NOL sie już odezwał
2024-10-11 19:29:56