Za poprzedniej władzy był sponsor w postaci Orlenu i obietnica nowego stadionu ateraz co? Plus dodaj hejt w internecie i brak pomysłu na drużyne sklecona na kolanie bez pmysłu to dodaj wszystko do siebie i wyjdzie....
Postaw sie na ich miejscu tyle hejtu w internecie na nich plus brak pomysłu na drużyne plus brak normalnego stadionu jeden z najgorszych w naszej grupie trzeciej ligi to sobie dodaj jeden plus dwa plus trzy i bedziesz wiedział...
Z całej Polski się autokarami zjechali? Ja tam chodzę do Kościoła w niedzielę, mojego rzymskokatolickiego.






