Dziś jest: 24.06.2024
Imieniny: Danuty, Jana
Data dodania: 2024-05-19 16:44

Aleksandra Sawczuk

Znamy zwycięzców konkursu „Odkryj Szlak Świętej Warmii”! [WIDEO]

Znamy zwycięzców konkursu „Odkryj Szlak Świętej Warmii”! [WIDEO]
W środę (15 maja) w Starostwie Powiatowym w Olsztynie oficjalnie rozstrzygnięto konkurs dotyczący Szlaku Świętej Warmii
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W środę (15 maja) w Starostwie Powiatowym w Olsztynie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu, współorganizowanego przez portal Olsztyn.com.pl oraz uroczyste wręczenie nagród. Laureaci otrzymali je z rąk starosty Andrzeja Abako.

reklama

Konkurs filmowy „Odkryj Szlak Świętej Warmii” powstał przy współpracy starostwa powiatowego oraz portalu Olsztyn.com.pl.

Zadaniem uczestników było stworzenie 60-sekundowego filmiku, ukazującego piękno warmińskich zakątków.

Po rozpatrzeniu wszystkich zgłoszeń, postanowiliśmy przyznać trzy wyróżnienia, w postaci książek, dotyczących Szlaku św. Warmii, a także trzy, atrakcyjne nagrody główne.

Przedstawiamy oficjalne wyniki konkursu.

Wyróżnienia otrzymali:

 • Bartosz Zembrzuski

 • Ewa Tomasiak

 • Antoni Kisielewski.

III miejsce – voucher podarunkowy dla czterech osób na Family Day w Osadzie Warmińskiej (Hotel Bajkowy Zakątek w Guzowym Piecu), otrzymała Katarzyna Jurgielewicz;

II miejsce – weekend dla dwóch osób w DK Apartamenty w Olsztynie oraz voucher podarunkowy dla czterech osób na Family Day w Osadzie Warmińskiej (Hotel Bajkowy Zakątek w Guzowym Piecu) powędrował do Mai Kwiatkowskiej;

I miejsce – weekend dla dwóch osób w Hotelu Azzun Orient SPA&Wellness w Kromerowie oraz voucher podarunkowy dla czterech osób na Family Day w Osadzie Warmińskiej (Hotel Bajkowy Zakątek w Guzowym Piecu) zdobyła Ewa Karpińska, którą do konkursu zgłosiła ciocia Iza.

Podczas rozdania nagród, porozmawialiśmy, m.in. ze zdobywczynią nagrody głównej, o motywacji, jaka nią kierowała podczas nagrywania filmu. Ewa, przy pomocy cioci, przedstawiła w oryginalny sposób, gietrzwałdzkie deskale i murale.

- Deskale i murale opowiadają historie różnych ludzi, są bardzo ciekawe. Interesuję się historiami mieszkańców Gietrzwałdu – mówiła Ewa Karpińska.

Z kolei, laureatką II miejsca okazała się ogromna pasjonatka fotografii natury, która w swoim materiale przedstawiła warmińskie krajobrazy podczas czterech pór roku.

- Uwielbiam chwytać piękne momenty, na przykład podczas spacerów czy na rowerze. W ten sposób powstał filmik. To jest taka moja codzienność – tłumaczyła Maja Kwiatkowska.

Wszystkim uczestnikom konkursu oraz nagrodzonym serdecznie dziękujemy za zgłoszenia i gratulujemy.

Przewidujemy zorganizowanie II edycji projektu, więc zachęcamy naszych Czytelników, podróżujących po Warmii, do nagrywania kolejnych, inspirujących filmów.

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • hoss 2024-05-22 13:40:30 46.205.*.*
  Gdzie są te filmiki?
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
 • oooo 2024-05-21 16:04:35 2a01:11cf:4a7:*
  ABAKO TO TEN KTÓRY WYKIWAŁ KO
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
 • retnuHlanA 2024-05-21 07:50:08 178.183.*.*
  No i stare dziady się pośliniły
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1
 • fajna niunia 2024-05-20 22:24:22 79.191.*.*
  fajna niunia
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 0

www.autoczescionline24.pl