Znamy najbardziej przyjaznego dzielnicowego

Wiceprezydent Olsztyna Jerzy Szmit i Starosta Powiatowy Mirosław Pampuch wręczyli wczoraj nagrody dla zwycięzców konkursu ''Najbardziej Przyjazny Dzielnicowy''. Na swojego ''ulubieńca'' można było zagłosować przez internet.

 
W plebiscycie na „Najbardziej Przyjaznego Dzielnicowego” wystartowało 51 policjantów-dzielnicowych z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie i jednostek podległych Komendzie Miejskiej Policji.

Mieszkańcy mogli głosować poprzez stronę internetową Komendy Wojewódzkiej Policji oraz za pomocą sms-a, wysyłając wiadomość z imieniem i nazwiskiem policjanta na wcześniej podany numer. Konkurs trwał od 15 września do 15 października. W czasie trwania konkursu oddano ponad 46 tysięcy głosów. W Olsztynie plebiscyt wygrał mł. asp. Andrzej Szeligowski, który zdobył ponad 10 tysięcy głosów. Drugie miejsce zajął mł. asp. Piotr Sielawa z 7920 głosami, a na 3 pozycji ulokował się asp. Mariusz Nikliborc.

W powiecie olsztyńskim, pierwsze trzy miejsca odpowiednio zajęli: mł. asp. Robert Radziszewski z Komisariatu Policji w Barczewie, mł. asp. Stanisław Figielski z Olsztynka i mł.asp. Sławomir Kobyliński z Barczewa


Źródło: Własne/KWP Olsztyn

Galeria

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • obywatel 2009-11-11 04:19:12
    no ładnie, ładnie... chwdp!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • obywatelka 2009-11-10 21:02:20
    Gratulujemy przyjaznemu dzielnicowemu:)
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0