Zmiany w komunikacji miejskiej. Znika przystanek ''Tesco''

Zmiany w komunikacji miejskiej. Znika przystanek ''Tesco''
Od 1 marca niektóre przystanki będą inaczej funkcjonowały
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Od niedzieli, 1 marca wchodzą zmiany w komunikacji miejskiej. Głównie dotyczą one funkcjonowania niektórych przystanków. Jeden z nich dostanie nową nazwę.

Od niedzieli mieszkańcy podróżujący komunikacją miejską muszą przygotować się na zmiany w funkcjonowaniu niektórych przystanków. Na ul. Jagiellońskiej, w pobliżu skrzyżowania z ul. Borową, w kierunku pętli „Osiedle Podleśna” powstanie przystanek pn. „Borowa”. Będzie on obowiązywał jako stały dla linii 108, 109, 112, 126, 136.

Na ul. Leonharda w kierunku al. Piłsudskiego w pobliżu sklepu Lidl także powstanie nowy przystanek - „Zajezdnia MPK”. Będzie to stały przystanek dla linii 110 i 141. W weekendy będzie to przystanek początkowy dla linii nr 141 w kursach w kierunku „Osiedla Generałów”.

Z kolei obowiązujący do tej pory przystanek „Tesco” w końcu zmieni nazwę. Od niedzieli będzie to „Pstrowskiego-Dworcowa”.

Natomiast przystanki „Ługwałd DK51” i „Spręcowo-Klasztor” dla linii 110, które do tej pory były stałe, będą funkcjonowały wyłącznie jako „na żądanie”.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz