Zimą promują Mazury

Gdańsk i Olsztyn to kolejne miasta, w których w najbliższą sobotę odbędą się zimowe akcje promocyjne Samorządu Warmińsko-Mazurskiego w ramach kampanii Mazury Cud Natury.

Akcja promocyjna w Gdańsku odbędzie się 18 grudnia przy hipermarkecie Real (ul. Kołobrzeska 32), vis-á-vis CH Alfa. Zimowa akcja to nie tylko okazja do głosowania na Mazury Cud Natury, ale i do lepszego poznania Warmii i Mazur.

W programie przewidziano m.in quizy z wiedzy o naszym regionie i konkursy zręcznościowe, a także degustację grillowych przysmaków z Warmii i Mazur. Uczestnicy spotkania będą mogli skorzystać również z przejażdżki quadami oraz minikuligu.

Specjalnie na zbliżające się święta otrzymają sianko na stół wigilijny z mazurskich łąk. Wśród głosujących na Mazury uczestników spotkania rozlosowane zostaną zimowe nagrody – sanki.

Mieszkańcy Trójmiasta otrzymają także specjalną gazetę z ofertą turystyczną Warmii i Mazur w okresie zimowym.

Sobotnia zimowa kampania promocyjna odbędzie się także w Olsztynie. W okolicy Biblioteki Wojewódzkiej na Starym Mieście, podczas II Jarmarku Warmińskiego, fani białego szaleństwa głosujący na Mazury, co pół godziny będą mieli szansę wygrać dziecięce sanki. Akcja potrwa od godz. 12.00 do 16.00.

Zimowe akcje promocyjne w ramach kampanii „Mazury Cud Natury” odbyły się już 2 grudnia w Warszawie i 11 grudnia w Krakowie.

Źródło: WWiM/własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz