Zderzenie busa z osobowym peugeotem pod Olsztynem. 55-latka była zakleszczona w pojeździe [ZDJĘCIA]

Zderzenie busa z osobowym peugeotem pod Olsztynem. 55-latka była zakleszczona w pojeździe [ZDJĘCIA]
Kolzija w gminie Barczewo
Fot. KMP Olsztyn

Dziś rano (26 marca) na drodze krajowej nr 16 pod Olsztynem doszło do kolizji. Dostawczy bus zderzył się z osobowym peugeotem. 55-letnia poszkodowana zakleszczona była w pojeździe. Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych, aby ją wydostać.

Do zdarzenia doszło po godz. 7 w okolicach miejscowości Dobrąg (gmina Barczewo). Dostawczy bus zderzył się z osobowym peugeotem.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że sprawcą kolizji drogowej jest 28-letni kierujący dostawczym fiatem, który jadąc w kierunku Biskupca w pewnym momencie zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącą kierującą osobowym peugeotem – informuje Rafał Prokopczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

55-letnia poszkodowana zakleszczyła się w pojeździe. Strażacy użyli narzędzi hydraulicznych, aby ją wydostać. Kobieta karetką pogotowia została przetransportowana do szpitala. Na szczęście okazało się, że nie odniosła ona poważnych obrażeń.

Fot. KMP Olsztyn

Sprawca zdarzenia nie potrafił jednoznacznie wskazać przyczyny swojego zachowania. Kierowcy byli trzeźwi. Na miejscu przez około godzinę były utrudnienia, wprowadzono ruch wahadłowy. 28-latek stracił prawo jazdy.

Fot. OSP w Barczewie

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

 • NO 2021-03-26 15:38:34 188.147.*.*
  Przestań już idioto
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 0
 • Ona 2021-03-26 14:58:13 83.9.*.*
  Nie obrażaj zwierzat
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 1
 • Bogacz NO 2021-03-26 12:26:47 193.56.*.*
  Ja piertole...NOL wjechał w NOLa...ta bandycka horda barbarzynska jest gorsza niż Mongołowie w średniowieczu. Kto ujarzmi te zwierzęta wreszcie? Może wteretynarz powinien walić do nich z flinty na naboje z propofolem i wywozić ich do lasu i tam na wolnosc wypuszczać gdzie ich naturalny habitat...zwierzęta.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 6 14