Zamknięcie odcinka ulicy Partyzantów. Jak będą kursować autobusy?

Wraz z początkiem września rozpoczną się prace nad przebudową ulicy Partyzantów na odcinku od ronda Bema do ulicy 1 Maja. Na początku drogowcy zajmą odcinek od ulicy Samulowskiego do Kajki. To oznacza utrudnienia dla kierowców, ale i pasażerów komunikacji miejskiej.  

Jak już informowaliśmy tutaj-> w nocy z 2 na 3 września firma Balzola wejdzie na plac przebudowy ulicy Partyzantów na odcinku od ronda Bema do skrzyżowania z ulicą 1 Maja. Ta część ulicy będzie przebudowywana etapami.

Pierwszy z nich rozpocznie się od sfrezowania nawierzchni i prac rozbiórkowych na odcinku od ulicy Samulowskiego do Kajki. Zalecane objazdy dla kierowców prowadzić będą ulicami: Partyzantów – Lanca – Mickiewicza – Dąbrowszczaków – Kajki – Partyzantów.

Zmiany dotyczą także funkcjonowania komunikacji miejskiej. Autobusy pojadą zmienionymi trasami, a przystanek Teatr im. Stefana Jaracza zostanie zawieszony. Uruchomione zostaną przystanki tymczasowe na ulicy Partyzantów, w rejonie skrzyżowania z ulicą Lanca – w obu kierunkach.

Linie 116 i 120 skierowane zostaną na zmienione trasy w obu kierunkach, od skrzyżowania Partyzantów/Kajki ulicami: Kajki – pl. Pułaskiego – Kościuszki – Żołnierska i dalej swoimi trasami.

Linia 309 zostanie skierowana na trasę od skrzyżowania Partyzantów/Kajki ulicami: Kajki – Kopernika - Piłsudskiego – 1 Maja – Partyzantów – Artyleryjska – Grunwaldzka – Mochnackiego – Śliwy i dalej swoją trasą.

Linia N02 zostanie skierowana na trasę zmienioną w kierunku Gutkowa od skrzyżowania Partyzantów/Kajki ulicami: Kajki – Kopernika – Piłsudskiego – 1 Maja – Partyzantów – Artyleryjska – Bałtycka i dalej swoją trasą.

 

Przypomnijmy, przebudowa ulicy Partyzantów na obu odcinkach: od ulicy Lubelskiej do ronda Bema i od ronda do ulicy 1 Maja ma się zakończyć w połowie 2018 roku.

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz