Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Zamiast brawurowej przejażdżki - kąpiel w Ukielu. 28-latek wjechał rowerem na cienki lód

Zamiast brawurowej przejażdżki - kąpiel w Ukielu. 28-latek wjechał rowerem na cienki lód
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Michał Stopierzyński / Olsztyn.com.pl

Podczas czwartkowych (19 marca) ćwiczeń Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (WOPR) w Olsztynie, które miały miejsce nad jeziorem Ukiel, doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Pewien mężczyzna postanowił przejechać rowerem po pokrytej cienką warstwą lodu tafli. Około 30 metrów od brzegu doszło do wypadku.

reklama

Po otrzymaniu zgłoszenia, ratownicy pojawili się na miejscu i udzielili rowerzyście fachowej pomocy. Niedługo potem przybyli również strażacy oraz funkcjonariusze policji.

Jak udało nam się ustalić, śmiałkiem okazał się 28-letni mężczyzna. W trakcie rozmowy z policjantami przyznał, że "jego zachowanie było mało odpowiedzialne".

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

  • Wojtek 2026-04-08 16:50:38 88.156.*.*
    Zapomnieli dodać że gość wyszedł sam i dlatego nic poważnego się nie stało.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0
  • sie pytam 2026-03-24 06:34:18 176.221.*.*
    po kiego go ratowali? byłoby jednego przygłupa mniej!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 2
  • Nie DLa Bonżura 2026-03-23 09:08:57 164.127.*.*
    Na 100% ukończył gimnazjum i głosował na Platformę.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 10 21
  • Jarecki 2026-03-23 08:49:14 88.156.*.*
    Powinien zostać skierowany na obowiązkowe badania psychiatryczne.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 18 8

Proponowane artykuły