A | A | A
Zabytkowe wiaty zyskają nowy blask
Wiaty nad zejściami na perony Dworca Zachodniego zostaną wyremontowane. Będzie to kolejny etap prac związanych z rozbudową podziemnego przejścia prowadzącego z ulicy Jagiełły na ulicę Artyleryjską.
reklama
Przejścia z peronów musiały zostać przeprojektowane w taki sposób, żeby nie naruszyć zabytkowych elementów obiektu. O wpisanie konstrukcji do rejestru zabytków wiosną tego roku wnioskował olsztyński oddział Stowarzyszenia Architektów. Decyzja o wpisie zapadła we wrześniu 2010 roku.
Źródło: własne/UM Olsztyn










Komentarze (1)
Dodaj swój komentarz