WOŚP 2022. Gwiazdy z Warmii i Mazur wspierają akcję Jurka Owsiaka

WOŚP 2022. Gwiazdy z Warmii i Mazur wspierają akcję Jurka Owsiaka
Od lewej: Anna Dereszowska, Marcin Miller i Joanna Jędrzejczyk
Fot. Social media celebrytów

Dziś 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku pieniądze ze zbiórki zostaną przekazane na zakup sprzętów do diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Tegorocznemu finałowi WOŚP tradycyjnie towarzyszyć będą rozmaite licytacje i aukcje, a wszyscy zapewne chętnie otworzą portfele i będą wrzucać do puszek wolontariuszy przeznaczone na ten cel środki. Również osoby z pierwszych stron gazet i celebryci z Warmii i Mazur postanowili w tym dniu wesprzeć Orkiestrę i podzielić się tym, co w ich mniemaniu jest najcenniejszego i godnego wystawienia na aukcji, czyli np. własną osobę.

I tak na przykład aktorka Anna Dereszowska, która stała się "naszą" warmińsko-mazurską gwiazdą, w związku z wybudowaniem w Ławkach koło Giżycka okazałej posiadłości, postanowiła udostępnić na weekend swój dom dla czteroosobowej rodziny, która najwięcej za taki pobyt zapłaci. A wisienką na torcie będzie osoba Anny Dereszowskiej, która szczęśliwej rodzinie będzie towarzyszyć jako przewodnik podczas ich pobytu. Dodajmy, że budowę domu aktorki mogliśmy śledzić za pośrednictwem stacji TVN, w specjalnie wyreżyserowanym programie, sponsorowanym przez licznych wykonawców.

Anna Dereszowska

Z wielką radością spędzimy z Wami czas (domy są dwa, niezależne), pijąc gorącą czekoladę przy kominku czy herbatę przy ognisku w zależności od pory roku. Termin znajdziemy wspólnie, kiedy już wylicytujecie gigakwotę na WOŚP. Zapraszamy do czterech osób (choć rodzina z trójką dzieci też się zmieści!). Chętnie wejdziemy w rolę lokalnych przewodników, organizując tour po lokalnych atrakcjach. Do zobaczenia w Ławkach!

- czytamy na stronie licytacji.

Z kolei nasz ulubiony zespół "Łydka Grubasa" postanowił na aukcji wystawić rekwizyty z jednego ze swoich teledysków:

Biała ramoneska z teledysku "Ona mówi" wraz z podpisami całego zespołu! Stanowi idealne okrycie wierzchnie na randkę, a żeby jeszcze bardziej zaimponować swojej wybrance możesz wylicytować do niej białe mokasyny! W tym teledyskowym komplecie zadasz szyku na mieście.

Jeśli w twoim mieszkaniu świecą pustki idealnym rozwiązaniem będzie powieszenie baneru na pustą ścianę! Baner towarzyszył zespołowi w 2019 roku kiedy jeszcze mieliśmy "normalne" czasy przed pandemiczne. A jeśli nie masz miejsca na dodatkowe ozdoby możesz użyć go jako koca! Zawsze znajdzie się rozwiązanie.

Ostatnia licytacja, którą mamy dziś dla was to naciągi i pałeczki! Na naciągach podpisali się członkowie zespołu, także zachęcamy wszystkich fanów do licytacji tych rarytasów

- możemy przeczytać na Instagramie zespołu.

Łydka Grubasa

Kolejnym "hojnym" darczyńcą jest Marcin Miller z zespołu "Boys". Wokalista razem z firmą "The Wolf" z Ełku (profesjonalna kosmetyka samochodowa), osobie która najwyżej wylicytuje polerowanie swojego samochodu, osobiście wręczy kluczyki, do "nowego", czystego pojazdu. Czym gwiazdor pochwalił się na Instagramowym filmiku.


Marcin Miller

Osobą, która również chętnie udziela się w aukcjach WOŚP jest Anna Samusionek. Pochodząca z Olsztyna aktorka, która w zeszłym roku odgrażała się, że na licytację wystawi morsowanie ze sobą w kusym ręczniku, w tym roku okazała się być nieco bardziej powściągliwa. Do wylicytowania gwiazda wystawiła t-shirt z nadrukiem wybranego artysty wykonany na specjalne zamówienie oraz zdjęcie z osobistym autografem, który wręczy podczas spotkania przy kawie. A spotkanie będzie możliwe do zrealizowania po wcześniejszym uzgodnieniu w wybranym miejscu w Warszawie.

Anna Samusionek

Wśród grona naszych, regionalnych celebrytów, chętnych do zaoferowania czegoś dla orkiestry, znalazła się również zawodniczka MMA Joanna Jędrzejczyk. Przy okazji kolejnego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wylicytować statuetkę Heraklesa, którą sportsmenka otrzymała w roku 2016 w kategorii "Zawodnik Roku". Heraklesy, to najbardziej prestiżowe nagrody w polskim MMA. Dodatkową atrakcją zaproponowaną przez Panią Joannę jest przejażdżka w jej towarzystwie po Olsztynie.

Uwielbiam moje miasto Olsztyn, uwielbiam jazdę samochodem, uwielbiam dobrą kawę i uwielbiam pomagać. Postanowiłam połączyć te elementy, żeby wesprzeć okulistykę dziecięcą w Polsce w ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej.

Na licytację dla WOŚP wystawiam samochodową przejażdżkę ze mną po Olsztynie i kawę w jakimś sympatycznym miejscu, a wszystko okraszone opowieściami o moim mieście. Wycieczka odbędzie się wypasionym autem od Inter Fleet, firmy rent a car, z którą na co dzień współpracuję.

Zapraszam do licytacji!

Joanna Jędrzejczyk

Dziczek już szykuje się do licytacji. A Wy, w której licytacji weźmiecie udział?

KL

Tagi: pomoc WOŚP

Komentarze (23)

Dodaj swój komentarz

 • Ryb 2022-01-30 17:27:22 195.136.*.*
  Bardzo fajnie , że gwiazdy rodem z Warmii i Mazur wspierają WOŚP , a gdybym była chociaż małą gwiazdką , coś znalazłabym w swojej szafie i tylko podpis💪Ale kto wylicytuje moją koszulkę , albo kapcie 🥲🥲🎄
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 15 1
 • Stas 2022-01-30 16:00:11 46.205.*.*
  I dobrze . Czym więcej nas przy tym projekcie tym efekt okazalszy
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 16 2
 • Janek 2022-01-30 14:23:30 31.60.*.*
  Dereszowska? Niech już szykuje kawę, a do tego szerokie łóżko, bo zwale do niej z rodziną - Radia Maryja! 😉
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 2 10
 • 😉😃😃 2022-01-30 13:18:35 95.40.*.*
  🇵🇱👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 14 1
 • aza 2022-01-30 13:15:34 79.191.*.*
  Gdyby ZARODKOWI groziła ślepota to rząd RP sfinansował by badania, operacje, leczenie, leki. Tylko, że badanie, leczenie,operacje, leki potrzebne są DZIECIOM - więc rząd RP nie jest zainteresowany !! Zainteresowany jest pan Owsiak i większa część polskiego społeczeństwa. Dziękuję Wielkiej Orkiestrze i wszystkim Ją wspierającym.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 22 5
 • [Usunięty] 2022-01-30 12:55:43 83.20.*.*
  [Komentarz został usunięty przez administrację serwisu]
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 16
 • [Usunięty] 2022-01-30 12:02:02 46.204.*.*
  [Komentarz został usunięty przez administrację serwisu]
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 11
 • Janusz Pisiewicz 2022-01-30 10:23:01 95.160.*.*
  Mię w tym przedmniocie interesuje stanowisko: K. Godek, Ordo Iuris oraz ekscelencji ministra Czarnka. Aby sprawdzić rzecz jasna, jacy szatani tu som czynni.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 11 4
 • Alo 2022-01-30 10:21:36 88.156.*.*
  Miller to chyba gwiazda ciemności
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 5
 • un 2022-01-30 09:32:52 83.9.*.*
  sama akcja WOSP super ale Owsiak jeszcze lepszy super , w tv tlumaczył jak to on i żona uczciwie pracują a inflacja zabiera im pieniążki. Jaki to prawy człowiek.Takich nam trzeba
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 11 13
2147382000
2147382000