W Łynie znaleziono zwłoki kobiety. Czy to zaginiona 79-latka?

W Łynie znaleziono zwłoki kobiety. Czy to zaginiona 79-latka?
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. OSP Dobre Miasto

W piątek (17 czerwca) w godzinach popołudniowych w Łynie na wysokości miejscowości Wichrowo w powiecie olsztyńskim znaleziono ciało kobiety - podała olsztyńska policja. Wyniki badań genetycznych wykażą, czy to zaginiona pod koniec ubiegłego roku 79-latka.

Jak poinformował w piątek media sierż. szt. Andrzej Jurkun, w piątek po południu podczas nadzorowanych przez funkcjonariuszy z zespołu do spraw poszukiwań i identyfikacji osób z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie działań poszukiwawczych zaginionej 79-latki z Dobrego Miasta, znaleziono ciało dryfujące w rzece Łynie w pobliżu miejscowości Wichrowo (powiat olsztyński).

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że znalezione ciało było od dłuższego czasu w wodzie, dlatego w celu potwierdzenia tożsamości osoby odnalezionej niezbędne będzie przeprowadzenie badań genetycznych – wyjaśnił Jurkun.

W działaniach poszukiwawczych od pewnego czasu olsztyńscy policjanci byli wspierani przez strażaków-ochotników z Dobrego Miasta oraz płetwonurków z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Olsztynie.

- Nie wykluczamy, że to zaginiona 79-latka, ale na tę chwilę jest za wcześnie, by potwierdzić tożsamość kobiety, której ciało znaleziono w rzece - dodał.

79-letnia kobieta zaginęła pod koniec ubiegłego roku. Więcej o tym pisaliśmy w materiale: Zaginęła 79-letnia Maria Kułakowska [AKTUALIZACJA]

2147382000

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

  • Wielki LORD NO. 2022-06-18 20:27:15 83.20.*.*
    "W powiecie olsztyńskim"...no tak. Wszystkie nieszczęścia są na powiecie.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 4 7
2147382000
2147382000