Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się Menu
Na skróty
31.07.2026 Heleny, Ignacego, Lubomira Pogoda 17/29

Uszkodził busa, bo kierowca nie miał wydać "ze stówy"

Redakcja ·
Uszkodził busa, bo kierowca nie miał wydać "ze stówy"
Zdjęcie ilustracyjne do tekstu

Policjanci zatrzymali młodego mężczyznę, który kopnął busa uszkadzając karoserię oraz rozbił w nim lusterka. Powodem agresywnego zachowania mężczyzny była kłótnia z kierowcą o kupno biletu. Mieszkaniec Szczytna zdenerwował się, że kierowca busa odesłał go na stację paliw, aby ten rozmienił pieniądze.

reklama

W sobotę kilka minut po godzinie 14 policjanci interweniowali w okolicach Dworca Głównego, bowiem jeden z podmiejskich przewoźników zgłosił uszkodzenie mienia. Z relacji kierowcy busa wynikało, że młody mężczyzna chciał zapłacić za bilet do Szczytna banknotem 100-złotowym. Kiedy kierowca powiedział, że nie będzie miał wydać i poprosił by ten rozmienił pieniądze na pobliskiej stacji paliw, mężczyzna bardzo się zdenerwował. Między mężczyznami miało dojść do kłótni. Niedoszły pasażer kopnął w karoserię pojazdu i uszkodził w nim lusterka.

Po kilku minutach na miejscu byli już policjanci. Agresywny mężczyzna został zatrzymany. Badanie wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu. Po oszacowaniu strat przez przewoźnika, młody mieszkaniec Szczytna odpowie za zniszczenie mienia.

Źródło: własne, KMP Olsztyn

Komentarze (0)


Proponowane artykuły