''Szybkie Randki'' już dziś w Olsztynie

Czy możliwe jest zaliczenie 10 randek w przeciągu półtorej godziny, doskonale się przy tym bawiąc? Oczywiście. Dziś o godzinie 19.00 w kawiarni Awangarada Bis na starówce ruszy znany na całym świecie projekt Szybkie Randki.

Idea Szybkiej Randki zrodziła się w latach ‘90 w Stanach Zjednoczonych, a obecnie jest znana i coraz bardziej popularna na całym świecie, zwłaszcza po ukazaniu się w 2000 roku całego zarysu pomysłu w serialu telewizyjnym Sex and the City (Seks w wielkim mieście). Życie w dzisiejszych czasach nabrało zawrotnego tempa, nie każdy ma czas i okazję, aby poznać nowych ludzi w tradycyjny sposób. Szybka Randka jest rodzajem imprezy towarzyskiej.

SZYBKA RANDKA odbywa się zawsze w klubie częściowo lub całkowicie zamkniętym. Uczestnicy biorą udział w serii „ekspresowych randek”. Mechanizm zabawy jest bardzo prosty: wszyscy siadają przy dwuosobowych stolikach i mają 5 minut, aby zachęcić siebie nawzajem do kolejnego spotkania. Po upływie czasu przeznaczonego na rozmowę, panowie przesiadają się o jedno krzesło i nawiązują znajomość z kolejną uczestniczką zabawy.

Po każdej zakończonej konwersacji, na specjalnym formularzu, wszyscy zaznaczają przy numerze rozmówcy czy chcą kontynuować z nim znajomość, czy też nie. Po zakończeniu wszystkich „randek”, uczestnicy oddają formularze i następuje ich weryfikacja. Jeśli okaże się, że dwie osoby zaznaczyły siebie nawzajem, następnego dnia otrzymują e-maila z danymi kontaktowymi do siebie.

Szybkie Randki już dziś zagoszczą w olsztyńskiej kawiarni Awangarda Bis. O godzinie 19.00 dwadzieścia osób, które zgłosiły się do projektu rozpocznie randkę. Czy komuś uda się poznać swoją drugą połówkę? Zobaczymy.

 

Już można rejestrować się na kolejne spotkanie, które odbędzie się 1 sierpnia. Organizatorzy Szybkich Randek w Olsztynie informują, że to sierpniowe spotkanie przeznaczone będzie dla osób w wieku 18-25 lat. Rejestracja i szczegóły tu->

 

Źródło: inf.organizatora

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Do Anetka 2013-07-23 22:27:26 92.55.*.*
    taka z Ciebie polonistka jak z koziej... dalej sama dokończ - http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=2545
    Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
  • Anetka_polonistka 2013-07-23 19:25:49 81.190.*.*
    Jak w przeciągu, to nie idę.
    Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
Zamknij Elbląska Uczelnia Humanistyczno Ekonomiczna