Dziś jest: 08.07.2025
Imieniny: Edgara, Elżbiety
Data dodania: 2015-10-15 10:46

spk

Szaleńcza jazda i dachowanie na Towarowej [FILM]

Pijany 23-latek z Olsztyna pożegna się z prawem jazdy, po tym jak pijany wsiadł za kółko i w wyniku szaleńczej jazdy dachował na ul. Towarowej. Zdarzenie nagrały kamery monitoringu miejskiego.  

reklama

Dziś około godziny 1.00 w nocy, na ul. Towarowej passat prowadzony przez 23-letniego Bartłomieja H. w wyniku nadmiernej prędkości dachował i zatrzymał się dopiero na pasie zieleni. Moment zdarzenia utrwaliła kamera miejskiego monitoringu.

Zarówno kierowca, jak i pasażer byli pijani. 23-latek miał 2 promile alkoholu w organizmie, a jego kolega ponad 3 promile. Kierowca trafił do szpitala, a policjanci zdecydowali się odebrać mu prawo jazdy.

Mieszkaniec Olsztyna oprócz kary za spowodowanie kolizji drogowej usłyszy również zarzuty popełnienia przestępstwa, jakim jest jazda po pijanemu.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz