Stomil Olsztyn. Remis na zakończenie zgrupowania w Suwałkach

Stomil Olsztyn. Remis na zakończenie zgrupowania w Suwałkach
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

W ostatnim sparingu przed spotkaniem 1/32 finału Pucharu Polski z GKS-em Jastrzębie-Zdrój, piłkarze Stomilu na zakończenie zgrupowania w Suwałkach bezbramkowo zremisowali z miejscowymi Wigrami. - Mecz może nie stał na najwyższym poziomie, ale ten tydzień to był okres intensywnej pracy - powiedział tuż po spotkaniu Adam Majewski.

Było to drugie, a zarazem ostatnie spotkanie kontrolne podopiecznych Adam Majewskiego na tydzień przed meczem pucharowym, natomiast na dwa tygodnie przed rozpoczęciem nowego sezonu Fortuna 1 ligi.

- Wiadomo, że w ostatnim okresie warunki atmosferyczne są jakie są - powiedział dziś, chwilę po meczu z Wigrami, olsztyński szkoleniowiec.

I dodał: - Sparing z Wigrami był zwieńczeniem naszego obozu przygotowawczego w Suwałkach. Mecz może nie stał na najwyższym poziomie, ale ten tydzień to był okres intensywnej pracy. Było to widać po zawodnikach, pojawiło się kilka urazów przeciążeniowych i z konieczności zagraliśmy okrojonym składem, a niektórzy piłkarze występowali na nieswoich pozycjach. To wpłynęło na nasz sposób gry. W drugiej połowie mogliśmy pokusić się o zdobycie gola. Jesteśmy zadowoleni z warunków, jakie zastaliśmy na zgrupowaniu. Na pewno potrzebujemy wzmocnień i uzupełnień.

We wtorek piłkarze Stomilu przejdą badania na obecność koronawirusa. W sobotę (22 sierpnia, godz. 19:45) planowane jest spotkanie 1/32 finału Pucharu Polski z GKS-em Jastrzębie. Następnie, również w sobotę (29 sierpnia, godz. 19) "Duma Warmii" rozegra w Tychach z miejscowym GKS-em pierwsze spotkanie nowego sezonu Fortuna 1 ligi.

Stomil Olsztyn: Vjačeslavs Kudrjavcevs - Wiktor Biedrzycki (65' Jakub Staszak), Janusz Bucholc (46' Hubert Sadowski), Jurich Carolina, Jakub Mosakowski, Jonatan Straus, Serafin Szota, Koki Hinokio, Sebastian Jarosz (80' Ņikita Kovaļonoks), Sam van Huffel, Ņikita Kovaļonoks (46' Skënder Loshi).

Źródło: własne, Stomil Olsztyn S.A.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz