Dziś jest: 29.05.2024
Imieniny: Bogumiły, Magdaleny
Data dodania: 2010-04-20 07:46

Natalia

Sport to zdrowie!

Przy pływalni OSiR-u w ramach obchodów rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja odbędą się Mistrzostwa Olsztyna Szkolnego Związku Sportowego w biegach przełajowych. Organizatorzy - Stowarzyszenie Sportu Szkolnego ''Juvenia'' oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji - zapraszają na nie już jutro.

reklama
- Zależy nam, by sportowa rywalizacja młodych entuzjastów biegania z olsztyńskich szkół, odbywająca się na kilka dni przed 219. rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja, została przez Państwa zauważona, a jej szczególny wymiar doceniony - powiedział Zbigniew Wytrążek wiceprzewodniczący SSS ''Juvenia''.

Zawody, w których mogą wziąć udział sztafety ze szkół podstawowych i gimnazjów, są realizowane przy wsparciu finansowym Samorządu Gminy Olsztyn. Organizatorzy uprzedzają, że szkoły bez numerów startowych i list zgłoszeniowych potwierdzonych przez dyrektora placówki nie zostaną dopuszczone do zawodów. Aby wziąć udział w mistrzostwach należy zgłosić się najpóźniej 15 minut przed ich rozpoczęciem.  Za zajęcie pierwszych trzech miejsc sztafety otrzymają puchary i dyplomy. Zwycięskie zespoły w ramach nagrody dostaną również bon towarowy na zakup sprzętu sportowego dla szkoły.

Początek Mistrzostw Olsztyna Szkolnego Związku Sportowego już jutro o godzinie 10.30.

Źródło: Własne/UM Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl