Dziś jest: 24.04.2024
Imieniny: Feliksa, Grzegorza
Data dodania: 2024-03-26 11:13

Redakcja

Spektakl „Rozwiośniło się” w Barczewie. To element obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru

Spektakl „Rozwiośniło się” w Barczewie. To element obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru
Spektakl przygotował przygotował zespół artystyczny „Teatru Poruszenia” pod kierunkiem Anny Rok
Fot. Archiwum teatru

Barczewo zaprasza na niezwykłe popołudnie teatralne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów. Wyjątkowy spektakl odbędzie się w najbliższą środę (27 marca) w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Teatru.

reklama

W Skarbcu Kultury Europejskiej w Barczewie zaprezentowany zostanie spektakl pt. "Rozwiośniło się". To opowieść o życiu, sztuce rozwiązywania konfliktów dzięki rozmowie, o współpracy, szanowaniu swojej pracy i siebie nawzajem. Przedstawienie wystawi utalentowany zespół artystyczny „Teatru Poruszenia”, działający przy Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Barczewie, pod kierunkiem Anny Rok.

Spektakl w niezwykły sposób, okraszony humorem, przywołuje na scenie różnorodne emocje i refleksje. Organizatorzy zapowiadają wyjątkowy czas pełen magii teatru i inspiracji. - Serdecznie zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w tym wydarzeniu artystycznym, które z pewnością pozostanie w Waszej pamięci na długo – czytamy w zapowiedzi.

Wydarzenie odbędzie się 27 marca (środa) o godz. 17.00 w Skarbcu Kultury Europejskiej przy ul. Grunwaldzkiej 15 w Barczewie.

Wstęp jest wolny.

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl