Rusza letnia edycja biegu City Trail w Olsztynie

Dwa tygodnie, 10 miast, 10 biegów – każdy na dystansie 5 kilometrów. Dodatkowo zawody dla dzieci i młodzieży. Tak w skrócie można opisać zawody CITY TRAIL onTour. Bieg w Olsztynie już w środę, 19 lipca.  

Lublin, Warszawa, Olsztyn, Gdańsk, Bydgoszcz, Szczecin, Poznań, Wrocław, Katowice, Łódź – to lokalizacje, w których odbędzie się letnia edycja biegów z cyklu City Trail. Biegi zostaną rozegrane w dni powszednie – w godzinach popołudniowych. Olsztyńska impreza zaplanowana jest na 19 lipca, tradycyjnie - nad Jeziorem Długim.

Na bieg wokół jeziora jak dotąd zapisało się 220 dorosłych biegaczy i ponad 50 dzieci. Lista startowa będzie otwarta także w dniu zawodów.

Start biegu głównego na dystansie 5 kilometrów odbędzie się o godzinie 19:00. Od godziny 17:30 będą trwały zawody dla dzieci i młodzieży na dystansach od 300 metrów do 2 kilometrów.

Cykl CITY TRAIL onTour jest zapowiedzią jesienno-zimowej edycji – Grand Prix CITY TRAIL, która w Olsztynie rozpocznie się 30 września i potrwa do 10 marca 2018.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Sport dla Każdego. Zawody dla dzieci i młodzieży są współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz