Dziś jest: 14.07.2024
Imieniny: Bonawentury, Kamila
Data dodania: 2012-03-19 14:26

Iwona Starczewska

Rozmowy o atrakcyjności gospodarczej Warmii i Mazur

Przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu i samorządowcy wezmą udział w konferencji ,,Atrakcyjność gospodarcza Warmii i Mazur. Spotkanie w Warszawie rozpocznie się 20 marca o godz. 12.

reklama

W programie konferencji znalazły się m.in. prezentacja ,,Sektory wysokiej szansy województwa warmińsko-mazurskiego”, przedstawienie działalności Parków Naukowo-Technologicznych na przykładzie parku w Elblągu, prezentacja firm z Warmii i Mazur oraz debata z udziałem Bożeny Cebulskiej - prezes Warmińsko-Mazurskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, Jarosława Górskiego z zarządu Fundacji Best Place, prof. Hanny Godlewskiej Majkowskiej - zastępcy dyrektora Instytutu Przedsiębiorstwa SGH oraz przedsiębiorców z województwa warmińsko-mazurskiego. Debatę poprowadzi dziennikarz TVN 24 - Jakub Porada.

Spotkanie w Warszawie będzie także okazją do prezentacji raportu „Sektory wysokiej szansy województwa warmińsko-mazurskiego”, przygotowanego przez Instytut Badań i Analiz Olsztyńskiej Szkoły Biznesu i Fundację Best Place na zlecenie samorządu województwa warmińsko-mazurskiego. Według autorów region Warmii i Mazur ma ogromny i nie do końca wykorzystany potencjał. Najbardziej perspektywiczne sektory przemysłu w województwie to branża spożywcza, drzewna, odnawialne źródła energii i segment ICT.

Konferencja odbędzie się w Centrum Prasowo-Konferencyjnym Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (ul. Bagateli 12 w Warszawie). Organizatorami spotkania są: samorząd województwa warmińsko-mazurskiego oraz Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

 

Konferencja  realizowana jest w ramach projektu "Spójny system obsługi inwestora na Warmii i Mazurach - profesjonalne oddziaływanie promocji gospodarczej", finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007 – 2013.

Źródło: inf.Urząd Marszałkowski

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl