Rozlicz PIT-a!

Startuje coroczna akcja Szybki PIT organizowana przez olsztyńską skarbówkę. Urzędnicy po raz kolejny starają się ułatwić nam rozliczenie się z fiskusem. Zobacz!

Rozpoczął się gorący okres rozliczeń podatkowych za 2010 rok. Wszyscy wiemy, że im szybciej złożymy swoje zeznanie tym lepiej, bo unikniemy niepotrzebnego wyczekiwania w kolejce do urzędniczego ''okienka''.

Urząd Skarbowy w Olsztynie już po raz kolejny prowadzi akcję szybki PIT. Jej celem jest informowanie podatników o dogodnych terminach rozliczeń, obowiązujących ulgach i odliczeniach. Dodatkowo urzędnicy skarbówki starają się ułatwić sam proces składania PIT-ów. Właśnie dlatego wprowadza dyżury pracowników Urzędu Skarbowego w Urzędach Miast i Gmin powiatu.

25691_tabela2_480

Od 2 do 7 marca będzie można nie tylko złożyć swoje rozliczenie, ale również zasięgnąć porady co do formy rozliczenia, obowiązujących odliczeń czy też zobaczyć w jaki sposób rozliczyć się z fiskusem drogą elektroniczną.

Już 5 marca Urząd Skarbowy organizuje natomiast dzień otwarty. Pomimo tego, że będzie to sobota, urząd będzie czynny do godziny 13.00. Podatnicy będą mieli okazję pod okiem fachowca rozliczyć swojego PIT-a lub złożyć gotowe już zeznanie.

 

Źródło: własne/Urząd Skarbowy

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • jaaaa 2011-02-23 13:03:06 88.156.*.*
    u nas w chicago to nigdy nie ma kolejek zeby sie rozliczyc z pit-a :D
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść