A | A | A
Data dodania: 2013-06-19 08:52
Iwona Starczewska
Powstaje strategia dla Wielkich Jezior Mazurskich
Dwanaście mazurskich gmin zdobyło dofinansowanie z Ministerstwa Rozwoju Regionalnego na opracowanie wspólnej wizji rozwoju Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Założenia projektu, który ma pomóc samorządom w zdobywaniu środków w nowej perspektywie unijnej, zostaną przedstawione dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
reklama
Wartość dofinansowania to ponad 1,1 mln złotych, zaś wartość projektu Planowanie miejskiego obszaru funkcjonalnego na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich wynosi około 1,3 mln złotych.
Spotkanie samorządowców z marszałkiem województwa warmińsko-mazurskiego dotyczące projektu rozpocznie się dziś 19 czerwca) o godz. 13:00 w sali 325 Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie.
Źródło: inf. Urząd Marszałkowski
Komentarze (0)