Piłka ręczna. Warmia Energa Olsztyn przegrała spotkanie w Żukowie

Piłka ręczna. Warmia Energa Olsztyn przegrała spotkanie w Żukowie
Podczas spotkania ligowego z GKS-em Żukowo, trener olsztynian miał sporo pretensji do gry swoich podopiecznych
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Warmia Energa Olsztyn przegrała ligowe spotkanie z GKS Żukowo. Już pierwsza połowa pokazała, że mecz nie będzie należał do łatwych.

Podopieczni Jarosława Knopika przegrali ligowe spotkanie z GKS Żukowo 24:22. Po pierwszej połowie było wiadomo, że mecz nie będzie należał do łatwych. Wprawdzie w drugiej części Warmiacy wyszli na prowadzenie, ostatecznie nie cieszyli się z wygranej.

Trener Warmiaków po ostatnim zwycięskim spotkaniu ze Śląskiem Wrocław był zadowolony z gry olsztyńskich zawodników. Jednak w kolejnym spotkaniu to rywale okazali się silniejsi.

- Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, była na styku – powiedział nam Mateusz Kopyciński, zawodnik olsztyńskiego klubu. - Dobrze udało się nam wejść w drugą połowę, ale niestety końcówka była bardzo nerwowa i z tego lepiej wyszli zawodnicy z Żukowa.

Jarosław Knopik przyznał, że jego drużyna przegrała na własne życzenie.

- W pierwszej połowie graliśmy falowo -  dodał Jarosław Knopik, trener Warmii Energa. - Miałem nadzieję, że w drugiej połowie, po kilku naszych bramkach, będziemy kontrolowali spotkanie i jakimś cudem dowieziemy zwycięstwo. Niestety sami zgotowaliśmy sobie końcówkę. Przegraliśmy wygrany mecz, bo nie umniejszając rywalom, to my szukamy porażki w sobie. Po dobrym meczu we Wrocławiu, to wracają nasze stare grzechy. To bardzo podobne spotkanie do tego z Padwą Zamość.

Po czterech kolejkach Ligi Centralnej Warmia Energa Olsztyn odnotowała dwie wygrane i dwie porażki. W sobotę Warmia Energa zagra w Biskupcu z KPR Legionowo.

GKS Żukowo - Warmia Energa Olsztyn 24:22

Warmia Energa Olsztyn: Makowski, Kaczmarczyk, Matusiak, Chełmiński (1), Didyk, Stępień, Gruszczyński (1), Klapka (5), Konkel (5), Kopyciński (2), Laskowski, Malewski (5), Reichel (3), Sikorski, Zemełka, Safiejko

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • kibic recznej 2021-10-12 15:39:15 95.160.*.*
    słaby trener, ten sam od kilku lat
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 0
  • mokat 2021-10-12 09:28:36 79.191.*.*
    szkoda ale przegrac wygrany mecz dziwne to jest ale gramy dalej powodzenia panowie w nastepnym meczu
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 5 0
2147382000