Dziś jest: 19.07.2024
Imieniny: Marcina, Wincentego
Data dodania: 2024-03-25 14:04

Redakcja

Olsztyn. Smacznie spał, gdy weszła policja. Zabezpieczono pistolet i biały proszek

Olsztyn. Smacznie spał, gdy weszła policja. Zabezpieczono pistolet i biały proszek
Zdjęcie ilustracyjne
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Policyjni poszukiwacze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie zatrzymali 32- i 34-latka. Poszukiwani mężczyźni wpadli w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna. 

reklama

W środę (20 marca) olsztyńscy policjanci najpierw zatrzymali poszukiwanego 34-latka. Z ustaleń operacyjnych wynikało, że mężczyzna miał wynajmować apartament na terenie miasta.

Około godziny 8:40 policjanci zauważyli osobę podobną do rysopisu poszukiwanego. Po wylegitymowaniu mężczyzny, okazało, że jest on poszukiwanym 34-latkiem.

W trakcie sprawdzania jego odzieży, policjanci znaleźli woreczek foliowy z zawartością białego proszku. Podejrzewając, że mogą to być narkotyki i że w jego mieszkaniu może być ich więcej, kryminalni postanowili je przeszukać.

W mieszkaniu znaleźli śpiącego mężczyznę, którym okazał się być poszukiwany listem gończym 32-latek. Ponadto w mieszkaniu ujawniono znaczną ilość substancji psychoaktywnych w postaci białego proszku, które schowane były w metalowej puszce, pieniądze jak i pistolet gazowy.

Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, do którego się przyznał. 34 i 32-latek nie unikną odpowiedzialności za swoje czyny.

Źródło: KMP w Olsztynie

Tagi: prawo

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • .R.O. 2024-03-25 14:08:03 83.28.*.*
    Bardzo dobrze.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 27 4

www.autoczescionline24.pl