Dziś jest: 24.04.2024
Imieniny: Feliksa, Grzegorza
Data dodania: 2024-04-02 15:21

Redakcja

Olsztyn. Gaworzył radośnie, a później zrobił to... Policja wyjaśnia okoliczności rozboju [WIDEO]

Olsztyn. Gaworzył radośnie, a później zrobił to... Policja wyjaśnia okoliczności rozboju [WIDEO]
Policja z Olsztyna poszukuje mężczyzny z nagrania. Chodzi o rozbój ze stycznia br.
Fot. KMP w Olsztynie

Olsztyńscy policjanci wracają do wydarzeń ze stycznia bieżącego roku. Na ul. Puszkina doszło wtedy to rozboju. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego uwiecznił autobusowy monitoring.

reklama

Policjanci wyjaśniają okoliczności rozboju, do którego doszło w styczniu 2024 roku na osiedlu Zatorze w Olsztynie. Każdy, kto posiada informacje mogące doprowadzić do ustalenia osoby widocznej na filmie, proszony jest o kontakt z policjantami.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. Z Przestępczością p-ko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie wyjaśniają okoliczności rozboju, do którego doszło 21 stycznia 2024 r. Na ul. Puszkina w Olsztynie.

W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, na których widać mężczyznę mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Poszukiwany najpierw żywo gestykulował, a następnie rozpiął niebieską kurtkę. 

Informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie, można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, pod nr tel. 47 731 34 24, 47 731 35 63 lub na skrzynką mailową: [email protected].

Policja poszukuje mężczyzny z nagrania

Policja wyjaśnia okoliczności rozboju w #Olsztyn. Kim jest mężczyzna, które felernego dnia, odziany w charakterystyczną kurtkę, przemierzał ulice naszego miasta?

Opublikowany przez olsztyn.com.pl Wtorek, 2 kwietnia 2024

Źródło: KMP w Olsztynie

Tagi: prawo Zatorze

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Beauregard 2024-04-02 22:01:17 83.28.*.*
    Z twarzy podobny do nikogo. Kamery to powinni już dawno wymienić na przynajmniej Full HD. A ta pikseloza wiele nie powie.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 0

www.autoczescionline24.pl