Niezwykłe wydarzenie na parkingu przed szpitalem dziecięcym w Olsztynie [ZDJĘCIA, WIDEO]

Niezwykłe wydarzenie na parkingu przed szpitalem dziecięcym w Olsztynie [ZDJĘCIA, WIDEO]
Koncert przed szpitalem dziecięcym w Olsztynie
Fot. WSSD w Olsztynie

Parking Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie stał się dziś plenerową salą koncertową, na której wystąpili olsztyńscy artyści: Enej, Czerwony Tulipan, Sara Szymczak i Avarias Brigade - Cover Band. Wszystko to za sprawą Fundacji Spełnionych Marzeń z Warszawy, która zorganizowała koncert dla małych pacjentów.

Fundacja Spełnionych Marzeń z Warszawy od 18 lat wspiera małych pacjentów w kilkunastu szpitalach całego kraju. Na zaproszenie fundacji, głównie dziecięce oddziały onkologiczne, odwiedziło do tej pory ponad 300 znanych i lubianych artystów, dziennikarzy, aktorów i sportowców.

W sobotę (23 maja) parking szpitala dziecięcego w Olsztynie stał się natomiast plenerową salą koncertową, na której wystąpili olsztyńscy artyści: Enej, Czerwony Tulipan, Sara Szymczak i Avarias Brigade - Cover Band. Wszystko to za sprawą Fundacji Spełnionych Marzeń, która zorganizowała koncert dla małych pacjentów.

Gościem specjalnym wydarzenia była natomiast zawodniczka UFC, Joanna Jędrzeczyk, która od lat współpracuje z wieloma organizacjami wspierającymi najmłodszych podczas ich pobytu w szpitalu.

Poza muzyczną energią, fundacja przekazała szpitalowi dwa tysiące rękawiczek ochronnych.

- Wspaniale mieć takich przyjaciół, którzy wspierają nas w tym trudnym czasie, przekazując środki ochrony, a dodatkowo jeszcze rozweselają cała naszą szpitalną społeczność - komentowali przedstawiciele jednostki medycznej.

Podobny koncert fundacja zorganizuje za tydzień w Lublinie.Komentarze (8)

Dodaj swój komentarz