Motobracia odwiedzą małych pacjentów olsztyńskiego szpitala

Motobracia odwiedzą małych pacjentów olsztyńskiego szpitala
Fot. motobracia.pl

Z okazji Dnia Dziecka motocykliści z grupy MotoBracia odwiedzą małych pacjentów Oddziału Klinicznego Onkologii i Hematologii Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. To będzie już kolejna ich wizyta na tym oddziale.

Podobnie, jak przed świętami Bożego Narodzenia, MotoBracia wjadą motocyklami na oddział, by każde chętne dziecko mogło usiąść na motorze i zrobić sobie zdjęcie, przymierzyć kask, poznać ciekawostki dotyczące motorów.

Wjazd motorów na oddział to zawsze wspaniała i niezapomniana przygoda dla dzieci, wywołująca uśmiechy na ich twarzach i dająca im duży zastrzyk pozytywnej energii! Niewykluczone, że będzie też możliwość przejażdżki po szpitalnym parkingu - informuje Agnieszka Deoniziak z WSSD w Olsztynie.

Tym razem dzięki MotoBraciom dodatkowo oddział wzbogaci się o kącik zabaw dla maluchów, który będzie dla nich odskocznią od szpitalnej codzienności.

Spotkanie dzieci z motocyklistami organizuje Fundacja Spełnionych Marzeń, od lat pomagająca pacjentom z oddziału onkologiczno-hematologicznego tego szpitala.

Źródło: WSSD Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

2147382000
2147382000