''MOK w Olsztynie inauguruje niespieszny powrót normalności''. Które placówki zastaną najpierw otwarte?

''MOK w Olsztynie inauguruje niespieszny powrót normalności''. Które placówki zastaną najpierw otwarte?
Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie powoli przygotowuje się do otwarcia swoich obiektów. Najpierw zwiedzający będą mogli wybrać się do Muzeum Nowoczesności.

- Po dwóch miesiącach niewygodnych znaków zapytania i bolesnych, choć koniecznych ograniczeń działalności kulturalnej, Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie inauguruje niespieszny powrót normalności. Powoli, z szacunkiem dla okoliczności i przy zachowaniu niezbędnego reżimu sanitarnego, rozpoczynamy konsekwentne rozmrażanie naszych obiektów - poinformowali przedstawiciele MOK-u.

Pierwsza placówka zostanie otwarta już w najbliższą sobotę, 16 maja.

- od 16 maja (sobota) ponownie będzie można oglądać stałą ekspozycję Muzeum Nowoczesności w Tartaku Raphaelsohnów przy ul. Knosały 3b.

- 22 maja (piątek) o godz. 17:00 zaprosimy was do Zajezdni trolejbusowej przy ul. Knosały na wystawę fotograficzną Piotra Mareckiego "Polska przydrożna - Warmia, Mazury i Powiśle".

- 5 czerwca (piątek) wystawa prac Cyryla Polaczka zainauguruje ponowne otwarcie Galerii Dobro na Starym Mieście

- czytamy w oficjalnym komunikacie MOK-u.

We wszystkich placówkach zostaną umieszczone szczegółowe regulaminy, porządkujące zasady korzystania z oferty MOK. Wydarzenia będą organizowane zgodnie z obowiązującymi restrykcjami i ograniczeniami w liczbie odwiedzających.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz