''Mazury Cud Natury'' w Argentynie

Kampania ''Mazury Cud Natury'' będzie promowana w Argentynie. Wszystko za sprawą trójki zawodników Startu Olsztyn, biorących udział w mistrzostwach świata seniorów i juniorów taekwondo ITF.

Podczas mistrzostw świata, rozgrywanych w Argentynie, nie zabraknie regionalnych akcentów. W hali, w której odbędą się zmagania, zorganizowany zostanie specjalny punkt promujący Mazurskie Jeziora. Goście zawodów otrzymają darmowe gadżety, związane z kampanią ''Mazury Cud Natury'' i konkursem przeprowadzanym przez szwajcarską fundację na nowe 7 cudów natury. Olsztyńscy taekwondziści na oficjalnej prezentacji zawodników pokażą się w koszulkach z logo akcji.

Polska reprezentacja na zawodach w Mar del Plata w Argentynie liczy 31 zawodników, wśród nich są trzy osoby z naszego miasta. Start Olsztyn reprezentuje Anna Dąbrowska (startuje w kategorii juniorek), a także dwaj bracia - Dariusz i Tomasz Idzikowscy (rywalizują w zmaganiach seniorów).

Anna Dąbrowska już wczoraj zdobyła złoty medal w technikach specjalnych. Do tej samej konkurencji przystąpi dziś Dariusz Idzikowski, a jego brat weźmie udział w niedzielnych zmaganiach drużynowych Ania i Darek będą uczestniczyli także w jutrzejszych walkach indywidualnych.

X Mistrzostwa Świata Juniorów i XVI Mistrzostwa Świata Seniorów potrwają od 26 do 29 listopada 2009 roku.

 

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego/własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • olsztynianin 2009-11-27 14:11:06
    Brawo dla Anny Dąbrowskiej!!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0