Mamed Khalidov nie traci czasu. Trenował z mistrzem Bellator MMA!

Pomimo tego, iż wciąż nie wiadomo kto będzie przeciwnikiem Mameda Kyhalidova podczas grudniowej gali KSW – olsztyński zawodnik nie traci czasu i ciężko trenuje. Podczas ostatniej wizyty w Rosji sparował z weteranem światowego ringu MMA - Alexandrem Shlemenką.

Przypomnijmy, zawodnik olsztyńskiego klubu Arrachion MMA, Mamed Khalidov miał zmierzyć się w oktagonie z Tomasz Drwalem – pierwszym Polakiem w UFC. Walkę zaplanowano na 6 grudnia podczas gali KSW 29 w Kraków Arenie. Niestety okazało się, że pojedynek gigantów się nie odbędzie. Tomasz Drwal doznał poważnej kontuzji pleców, która wyklucza go z udziału w grudniowej gali.

Tym samym federacja KSW rozpoczęła poszukiwania nowego rywala dla Mameda Khalidova.

Olsztyński zawodnik nie wie jeszcze z kim przyjdzie mu zmierzyć się w oktagonie, jednak nie przerywa przygotowań na najwyższym, sportowym poziomie.

- Mamed Khalidov odbył bardzo wartościowe sparingi z filarowym zawodnikiem organizacji Bellator, Aleksandrem Shlemenko - informują właściciele klubu Arrachion MMA Olsztyn.

Rosjanin Aleksandrem Shlemenko to między innymi dwukrotny zwycięzca turnieju dywizji średniej amerykańskiej organizacji.

 

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz