Kurator w OKS-ie

Na wczorajszym Walnym Zebraniu członkowie OKS 1945 Olsztyn nie doszli do porozumienia i nie wybrali nowego zarządu. Zdecydowali natomiast, że klubem będzie tymczasowo zarządzał kurator, wybrany przez prezydenta miasta.

Przyczyną zwołania Walnego Zebrania były rezygnacje Mieczysława Angielczyka i Łukasza Gumuły z członkostwa w zarządzie klubu. Niestety podczas wczorajszego posiedzenia nie wybrano nowego zarządu. Zdecydowano jedynie o powołaniu kuratora, który tymczasowo miałby zarządzać OKS-em.

Klub już niebawem wystąpi do prezydenta miasta Piotra Grzymowicza z wnioskiem o wyznaczenie zarządcy. Nazwisko osoby, która mogłaby objąć funkcję kuratora nie jest jeszcze znane, nieoficjalnie mówi się o Marianie Świniarskim, byłym prezesie OKS-u. Jerzy Szmit, wiceprezydent miasta zapowiada, że powołanie kuratora nastąpi w ciągu kilku dni.

Źródło: OKS 1945 Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • beznadzieja 2009-11-13 14:50:50
    najlepiej to rozwiazac ten caly zespol amatorow z cieniasem szostkiem na czele. jak nie umieja grac w pilke to niech sie wezma za sprzatanie ulic, chociaz z tego jakis pozytek bedzie.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 0