Dziś jest: 20.07.2024
Imieniny: Czesława, Hieronioma
Data dodania: 2019-09-16 15:08

Monika Smolik

Kradł palety z marketu, a na miejsce przyjechał... kradzionym samochodem

Kradł palety z marketu, a na miejsce przyjechał... kradzionym samochodem
Fot. Pixabay.com

Na parkingu pod jednym z olsztyńskich marketów doszło do kradzieży palet przemysłowych. Sprawca został złapany na gorącym uczynku przez ochroniarza, który zadzwonił po policjantów.

reklama

Do zdarzenia doszło wczoraj. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na parkingu jednego z marketów doszło do kradzieży palet przemysłowych. Na miejsce natychmiast pojechał patrol. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że ochroniarz na nagraniu z monitoringu zauważył mężczyznę, który do swojego samochodu pakował palety przemysłowe należące do sklepu. Złodziej został przyłapany na gorącym uczynku.

Jednak to nie koniec problemów mężczyzny. Okazało się, że kilka tygodni temu ten sam sprawca cztery inne palety, których wartość oszacowano na 160 zł. Zatrzymany to mieszkaniec Lidzbarka Warmińskiego. Mężczyzna podczas czynności dziwnie się zachowywał i nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć, dlaczego kradł palety. 63-latek był trzeźwy.

Po sprawdzeniu go w systemach policyjnych, wyszło na jaw, że auto ma kradzione tablice rejestracyjne i nie ma ważnych badań technicznych.

Mężczyzna za wszystkie wykroczenia wkrótce odpowie przed sądem.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Ryszard Ochódzki 2019-09-16 16:12:07 37.47.*.*
    A wydawałoby się, żeż wiekiem powinna przychodzić też życiowa mądrość. Jednak nie zawsze.
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 2

www.autoczescionline24.pl