Kradł gry komputerowe i perfumy, ale to nie koniec kłopotów 21-latka

Ochroniarze jednego z olsztyńskich supermarketów zatrzymali złodzieja gier komuterowych. Okazało się, że ten sam sprawca odpowiada za kradzież perfum z drogerii, do której doszło dzień wcześniej. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim marihuanę.

Wczoraj (28 listopada) wieczorem policjanci zatrzymali 21-latka, który wpadł na gorącym uczynku podczas kradzieży gier komputerowych w jednym z olsztyńskich supermarketów. Dzięki reakcji ochroniarzy sklepu, złodziej nie zdołał wynieść gier o wartości ponad 800 zł, które nienaruszone wróciły na półki.

Podczas przesłuchania funkcjonariusze ustalili, że ten sam sprawca może odpowiadać za inną kradzież, do której doszło dzień wcześniej. Wtedy z drogerii zniknęły perfumy warte 700 zł. Dzięki kamerom monitoringu policjanci udowowdnili młodemu mężczyźnie, że to on dokonał przestępstwa.

Jednak na tym nie kończą się problemy 21-latka. Podczas jego przeszukania stróże prawa znaleźli przy nim kilka gramów marihuany.

Mężczyzna usłyszał już dwa zarzuty kradzieży i zarzut posiadania narkotyków. Sprawca przyznał się do winy. Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Dawbra 2018-12-03 08:51:41 88.156.*.*
    Pewnie uczeń technikum który nie może znaleźć pracy bo nie ma doświadczenia itp.
    Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
  • Ryszard Ochódzki 2018-11-29 21:07:34 83.6.*.*
    To narkoman i złodziej. Posiedzi. Przemyśli.
    Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść