Dziś jest: 26.02.2024
Imieniny: Aleksandra, Mirosława
Data dodania: 2023-12-06 11:04

Redakcja

Kolejny artysta Kortowiady 2024 ujawniony – PRO8L3M powraca na Plażę Kortowską!

Kolejny artysta Kortowiady 2024 ujawniony – PRO8L3M powraca na Plażę Kortowską!
Materiał Partnera
Fot. PRO8L3M wystąpi na kortowiadowej scenie

63. edycja Olsztyńskich Juwenaliów nabiera coraz wyraźniejszych barw, a line-up staje się bardziej imponujący z każdym kolejnym ogłoszeniem. Tym razem do składu koncertowego dołączył wyjątkowy duet, który już od dziesięciu lat zachwyca fanów polskiego rapu – PRO8L3M wystąpi na Scenie Głównej Kortowiady 2024!

reklama

Wydali świetny krążek z okazji X-lecia, a w maju wystąpią na kortowiadowej scenie

Tworzony przez Oskara i Steeza zespół zadebiutował w 2013 roku kontrowersyjnym „C30-C39” – byli wtedy powiewem świeżości na polskiej scenie hip-hopowej, a jednocześnie trudnym do sklasyfikowania fenomenem. 10 lat i 8 albumów później ostry język Oskara trafnie punktujący otaczającą rzeczywistość i niepodrabialne produkcje Steeza nadal zaskakują odbiorców. Każdy ich eksperyment kończy się sukcesem – zarówno mixtape’y oparte na polskiej muzyce minionych dekad, znakomite koncerty, jak i muzealna jubileuszowa wystawa przyciągają rzesze fanów. Kilka dni temu miała miejsce premiera ich najnowszego wydawnictwa muzycznego – w ręce słuchaczy trafił „PROXL3M”.

Do sprzedaży trafiła dziś II pula karnetów

Od dziś na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady, pod adresem www.bilety.kortowiada.pl, zgodnie z zapowiedziami, dostępne są karnety z II puli. Podobnie jak w przypadku poprzedniej oraz przedsprzedażowej ich ilość jest ograniczona. Dokonać zakupu można wyłącznie przez Going. oraz Empik Bilety.

W tym roku organizatorzy ujawnią jeszcze jednego artystę

Przyszłoroczna Kortowiada zbliża się powoli, jednak organizatorzy ujawnili już 5 artystów, których usłyszymy na Plaży Kortowskiej. Między 22 a 25 maja w Kortowie wystąpią Wilki, Margaret, Dwa Sławy x Mielzky x Pers, Lordofon oraz PRO8L3M.

Karnety upoważniające do wstępu na Plażę Kortowską dostępne są na oficjalnej stronie internetowej Kortowiady – www.bilety.kortowiada.pl. Do 4 grudnia można nabyć karnet z pierwszej puli.

Patronatem medialnym wydarzenie objęli: Eska, Eska Rock, Radio UWM FM, Wirtualna Polska, CGM, dlaStudenta.pl, TKO, Olsztyn.com.pl, ukiel.info, Gazeta Olsztyńska, Magazyn Going. MORE. 63. edycja Kortowiady to święto studentów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, który obchodzi 25-lecie swojej działalności.

Artykuł sponsorowany

Galeria

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl