Kolejne utrudnienia na olsztyńskich drogach

Macie dość korków, rozkopanych dróg i ciągnących się miesiącami robót drogowych ? Nie ważne, olsztyńscy drogowcy niedługo dorzucą kolejne utrudnienia. Jak wtedy będą wyglądać olsztyńskie ulice, zwłaszcza w godzinach szczytu?

Za kilka dni, zamknięty zostanie wjazd z ulicy Partyzantów na rondo Bema. To kolejny etap remontu kanalizacji wzdłuż tej ulicy. Objazd najprawdopodobniej poprowadzony będzie ulicą  Kościuszki. Dziś Miejski Zarząd Dróg i Mostów podejmie decyzje co do objazdu. Wywieszone zostaną tablice informujące kierowców o tymczasowych zmianach.

Rondo Bema jest najbardziej zakorkowanym skrzyżowaniem o ruchu okrężnym w Olsztynie. W godzinach szczytu kotłują się tam dziesiątki samochodów. Kiedy dojazd z Partyzantów zostanie zamknięty, wszystkie samochody kierowane będą przez ulicę Kajki, a następnie Kościuszki. Zapowiadają się gigantyczne korki, spóźnienia i zmiana lokalizacji przystanku "Partyzantów" w kierunku ronda. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać końca ''wojny okopowej''.

Źródło: Własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz