W czwartek w artykule „Federacja UFC usunęła Joannę Jędrzejczyk z rankingu” informowaliśmy o tym, że olsztynianka została usunięta z rankingu federacji UFC. Zawodniczka ostatni raz pojawiła się w klatce w marcu 2020 r. Wtedy walczyła z Chinką Weili Zhang, ale przegrała.
Joanna Jędrzejczyk odniosła się do sprawy. Przyznała, że szykuje się do walki. Odbędzie się ona prawdopodobnie w pierwszym kwartale 2022 r. i wówczas zawodniczka ponownie trafi do rankingu.
- Powrót na pewno będzie wielki. UFC wie, jak ogromną wartością jestem dla tej federacji i organizatorzy nie zrobią walki z zawodniczką poniżej czołowej piątki. Będą chcieli widowiska. Oni mnie potrzebują. Zarabiam dla nich duże pieniądze, ponieważ bardzo dużo ludzi wykupuje na mnie PPV i przychodzi oglądać moje walki. Tym bardziej po tak widowiskowej walce, jaką dałam 19 miesięcy temu – powiedziała w rozmowie z Onet Sport Jędrzejczyk.
Olsztynianka dodała, że przygotowuje się do walki i wkrótce wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych, aby trenować.
- Do walki planuję wrócić na przełomie marca i kwietnia. W styczniu wracam do Stanów Zjednoczonych. Od półtora miesiąca, właściwie od dwóch ciężko trenuję. Mam bardzo duży progres treningowy, ale poza tym zajmuję się również innymi rzeczami. Kariera sportowca nie trwa wiecznie i bardzo się cieszę, że mam te możliwości i mam na tyle wiedzy, by zajmować się również innymi sprawami. Prowadzę swoją działalność i spółki, inne interesy – podsumowała 34-latka.
Joanna Jędrzejczyk karierę w UFC rozpoczęła w 2014 r. Łącznie stoczyła 20 walk zawodowych, odnosząc 16 zwycięstw.







Komentarze (11)
Napisz komentarz-
??
2021-10-29 11:45
A gdzie ten wymarzony facet, dzieci i kobiecość? Znowu chce wyglądac jak Frankestein? Znowu chce dostać w japę od jakieś Chinki albo Mongołki?
Odpowiedz
9 2
-
Uuuu
2021-10-29 08:50
Potrzebują Cię jak politycy Covida!haha🤪
Odpowiedz
13 3
-
Jarociak.
2021-10-28 21:13
Ona jest tak zapatrzona w siebie i jej zgasłą gwiazdę, że chyba sama nie wierzy w to co mówi. Myślałem, że nabrała trochę ogłady, ale chyba podczas ostatnich walk dostała za mocno w łepek.
Odpowiedz
17 10
-
Krk
2021-10-28 19:25
Myślę ,że może dać jeszcze jedna , dwie dobre walki , jak to przystało na emerytów których się lekceważy, ale pamiętając ,że ta zasada nie tyczy się wszystkich :)
Odpowiedz
9 1
-
AL BANDI
2021-10-28 15:48
''Oni mnie potrzebują'',chyba na polu buraczanym jako STRACH na Wroble lub Dziki
Odpowiedz
23 10
-
Ziom
2021-10-28 15:42
I znowu lomot , w koncu przestana potrzebowac , nie rob z siebie kobieto Najmana
Odpowiedz
21 3
-
Olek87
2021-10-28 15:16
Kuriozum. Dziewczyno jesteś przegrywem od kilku walk. Swoje wygrałaś ale teraz to już jest odcinanie kuponów a Macgregorem nie jesteś.
Odpowiedz
18 4
-
qwert1234
2021-10-28 14:54
"oni mnie potrzebują"... to się dziewczynko zdziwisz...
Odpowiedz
22 5
Napisz komentarz