Jedyne takie mieszkania na Jarotach. Zobacz FILM

Jedyne takie mieszkania na Jarotach. Zobacz FILM
Osiedle Ostoja
Fot. Materiał Partnera

Na uboczu ulicy Jarockiej, z dala od miejskiego zgiełku, w sąsiedztwie Parku Nagórki – Jaroty powstaje Osiedle Ostoja. To tu, wśród zieleni znajdziesz swoje komfortowe mieszkanie. Aktualnie w realizacji są dwa sześciopiętrowe budynki, z czego pierwszy jest już na etapie prac wykończeniowych. W standardzie każdego budynku znajdzie się: hala garażowa, windy, komórki lokatorskie i piękne widoki z wyższych pięter na całą okolicę.

Osiedle Ostoja powstaje na terenie dawnej bazy PUDiZ i Skanska przy ul. Jarockej. Swoje atrakcyjne położenie zawdzięcza urządzanemu tuż obok parkowi miejskiemu ze sztucznym zbiornikiem wodnym, który ciągnie się od ul. Paukszty do ul. Barcza. Ponadto osiedle skomunikowane będzie z oddaloną o 350 metrów aleją Sikorskiego, dzięki czemu wszędzie będzie blisko – na zakupy do Galerii Warmińskiej (zaledwie 700 metrów od osiedla), do szkół, przedszkoli czy przychodni rozlokowanych na Jarotach i Nagórkach.

W REALIZACJI DWA BUDYNKI

Inwestycję realizuje doświadczony deweloper PM Development z Mławy (w portfolio m.in. Osiedle Gruszowe Sady). W ramach pierwszego etapu powstaje 96-lokalowy budynek A, w którym wszystkie mieszkania zostały już sprzedane. Obiekt jest w fazie robót wykończeniowych i zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku.

Ponadto w trakcie wykonywania prac fundamentowych jest bliźniaczy budynek B. To co będzie go odróżniać od budynku A, to pojemniejsza, bo licząca dwa poziomy hala garażowa. Ponadto zaprojektowano w nim 98 mieszkań, komórki lokatorskie oraz windy.

MIESZKANIA Z ANEKSEM I OSOBNĄ KUCHNIĄ

W budynku B klienci wybierać mogą spośród 7 typów mieszkań dostępnych na 6 piętrach: dwupokojowych (34 m², 38 m², 43 m²), trzypokojowych z aneksem (48 m², 51 m², 55 m²) oraz trzypokojowych z kuchnią (65 m²). Ich ceny zaczynają się już od 7290 zł/m2. Karty lokali w rzutach 2D i 3D dostępne są na stronie https://ostoja.olsztyn.pl/lista-mieszkan/ Zainteresowani mogą również skorzystać z wirtualnych spacerów po mieszkaniach.

GDZIE PO SZCZEGÓŁY?

Szczegółowe informacje na temat inwestycji uzyskać można pod numerami 782 411 611 i 724 393 513 lub osobiście w biurze sprzedaży przy ul. Sikorskiego 19/117 (od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17). Pisać można również na adres mailowy biuro@ostoja.olsztyn.pl
Bieżące informacje z życia inwestycji dostępne są natomiast na Facebooku pod adresem www.facebook.com/OsiedleOstoja

Koniecznie zobaczcie również krótki film, w którym po mieszkaniach oprowadzają urocze przedstawicielki naszego biura sprzedaży.

2147382000

Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone.