Groźne zdarzenie na skrzyżowaniu ulicy Żołnierskiej i Dworcowej w Olsztynie [WIDEO]

Groźne zdarzenie na skrzyżowaniu ulicy Żołnierskiej i Dworcowej w Olsztynie [WIDEO]
Screen z nagrania
Fot. KMP Olsztyn

Dziś nad ranem (2 lipca) na skrzyżowaniu ulic Żołnierskiej i Dworcowej w Olsztynie doszło do groźnego zdarzenia. Kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy audi. Moment zderzenia wyglądał bardzo poważnie. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło dziś po godz. 5 rano. Z ustaleń policji wynika,ze kierowca volkswagena, jadąc ul. Żołnierską od ul. Wyszyńskiego, nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu audi, którym kierował 39-latek, i doszło do bocznego zderzenia.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Jednak zderzenie było na tyle silne, że oba pojazdy zostały zabrane przez holownik. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało, kierowcy mają ogólne potłuczenia.

66-letni kierowca volkswagena za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym, został ukarany mandatem karnym w kwocie 500 zł, a do jego konta przypisanych zostało dodatkowych 6 punktów karnych. Oba auta były poważnie uszkodzone, więc funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne.

Z kolei na początku czerwca pewna 70-latka jechała mercedesem pod prąd na ul. Partyzantów. Jak tłumaczyła policjantom, wyjeżdżając z ul. M. Curie-Skłodowskiej, zagapiła się i zamiast skręcić w prawo, wjechała w ul. Partyzantów.

2147382000

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Granat 2020-07-02 19:06:29 37.47.*.*
    Nie róbcie kozaka z Bosaka!!!
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 1 2
2147382000