Rozkład jazdy MPK Ogłoszenia Katalog firm Otwarte Dane Imprezy w Olsztynie Dodaj raport Zaloguj się

Dwaj bracia ''sprzedawali'' konsole i telefony, których nigdy nie mieli

Olsztyńscy policjanci, po długim śledztwie, zatrzymali dwóch braci, którzy oszukiwali na aukcjach internetowych. Oszuści oferowali m.in. konsole do gier i telefony komórkowe, których nigdy nie posiadali.

reklama

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą dostali informacje o braciach, którzy oszukiwali na internetowych aukcjach. W kilkutygodniowym śledztwie pojawiło się wiele wątków. Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenia przestępstwa od dziesięciu osób, które po zakupie sprzętu na aukcjach, nie doczekali się towaru. 21-latek i 25-latek sprzedawali m.in. telefony komórkowe i konsole do gier. Poszkodowani łącznie stracili 6 tys. zł.

Stróże prawa zatrzymali dwóch braci. Mężczyźni usłyszeli dziesięć zarzutów oszustwa. Grozi im kara do 8 lat więzienia.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz
Odpowiadasz na komentarz.
Zaloguj się i odblokuj lepsze komentarze. Historia, wyróżnienie i dodatkowe opcje w Twoim profilu. Zaloguj się

Proponowane artykuły