Dodatkowych biletów na imprezy MOK-u dla osób zaszczepionych jednak nie będzie

Dodatkowych biletów na imprezy MOK-u dla osób zaszczepionych jednak nie będzie
Mariusz Sieniewicz, dyrektor MOK-u, powiedział, że nie będzie dodatkowych biletów dla osób zaszczepionych
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Władze Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie zapowiedziały, że nie będzie dodatkowej puli biletów dla osób zaszczepionych na wakacyjne wydarzenia. Powodem jest wejście w życie nowego rozporządzenia, zwiększającego liczbę publiczności do 75 proc.

W artykule pt. „Będzie dodatkowa pula biletów na letnie wydarzenia MOK-u, ale tylko dla... zaszczepionych” napisaliśmy, że na letnie wydarzenia Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie, przeznaczona zostanie dodatkowa pula biletów związana ze zniesieniem obostrzeń. Jak powiedział Mariusz Sieniewicz, dyrektor jednostki, bilety będą przeznaczone wyłącznie dla osób zaszczepionych.

Tymczasem w czwartek w życie weszło nowe rozporządzenie. MOK będzie mógł sprzedawać bilety na 75 proc. miejsc w amfiteatrze.

– W czwartek weszło w życie nowe rozporządzenie. Skupiamy się na jednym – na zajęciu 75 proc. pojemności amfiteatru, czyli sprzedaży 900 biletów. Nie rozdrabniamy się na zaszczepionych czy niezaszczepionych – powiedział w rozmowie z nami Mariusz Sieniewicz, dyrektor MOK-u.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Młoda 2021-06-27 22:30:09 5.173.*.*
  Różnicowanie ludzi w jakikolwiek sposób nigdy dla różnicujących nie opłaciło się. W historii znamy dyktatorów którzy przypinali różnym grupom ludzi etykiety, emblematy czy wieszali na szyi tabliczki. Dyrektor MOK-u uwielbia prowokować. Ale nigdy nie dogoni w tych prowokacjach Grzymowicza. Ten ostatni ośmiesza się na cały kraj krytykując rząd i premiera co nie przeszkadza mu pisać do Morawieckiego prośbę o wstawiennictwo. Cały kraj się śmieje.
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 8 2
 • Rksz 2021-06-27 19:27:34 95.160.*.*
  "Nie rozdrabniamy się na zaszczepionych czy niezaszczepionych" zgadzam się z takim podejściem, brawo!
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 9 5
 • jaja 2021-06-27 18:52:20 176.221.*.*
  do sądu faszystów. może jeszcze gwiazdę zacznijcie przyczepiać na piersi
  Odpowiedz Przenieś Oceń: 7 7
2147382000