Dziś jest: 16.06.2024
Imieniny: Aliny, Anety, Anny
Data dodania: 2020-07-09 16:00
Ostatnia aktualizacja 2020-07-11 22:13

Cezary Kapłon

Nielegalnie przekroczył granicę z Polską. Został złapany [WIDEO]

Nielegalnie przekroczył granicę z Polską. Został złapany [WIDEO]
24-letni Rosjanin w nocy ze środy na czwartek nielegalnie przekroczył granicę niedaleko Bezled. Został złapany i przekazany rosyjskim służbom
Fot. Straż graniczna

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Bezledach zatrzymali Rosjanina, który przekroczył granicę z Polską w niedozwolonym miejscu. Mężczyzna wyjaśnił, że chciał wyemigrować do jednego z krajów Unii Europejskiej. Został przekazany rosyjskim służbom.

reklama

Zdarzenie miało miejsce około godz. 3 w czwartek nieopodal przejścia granicznego w Bezledach. Rosyjscy funkcjonariusze poinformowali strażników z Polski o włączeniu urządzeń sygnalizacyjnych.

Jak się okazało, 24-latek przyjechał w rejon granicy rowerem, a następnie przekroczył ją pieszo. Został złapany przez straż graniczną.

Jak przyznał, chciał dostać się do jednego z krajów UE. Cel migracyjny potwierdzały też znalezione przy obcokrajowcu dokumenty osobiste. Rosjanin złożył wyjaśnienia w sprawie nielegalnego przekroczenia granicy państwowej wbrew przepisom – wyjaśniła Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej.

Mężczyzna został przekazany rosyjskim służbom.

Źródło: własne / Straż graniczna

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz


www.autoczescionline24.pl