Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka podziękowali policjantom z Warmii i Mazur

Bliscy Piotra Woźniaka-Staraka podziękowali policjantom z Warmii i Mazur
Piotr Woźniak-Starak z żoną, Agnieszką
Fot. Instagram/aga_wozniak_starak

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie otrzymali podziękowania od bliskich Piotra Woźniaka-Staraka za przeprowadzenie profesjonalnej akcji poszukiwawczej na jeziorze Kisajno. Tragedia wydarzyła się w sierpniu.

Do komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie wpłynęło podziękowanie od bliskich Piotra Woźniaka-Staraka. Jerzy Starak i Anna Woźniak-Starak, ojczym i matka producenta, dziękują za sprawnie przeprowadzoną akcję poszukiwawczą na jeziorze Kisajno, która trwała od 18 sierpnia do 22 sierpnia.

- Chcielibyśmy podziękować za życzliwość, ponadstandardowe zaangażowanie oraz profesjonalizm wszystkich uczestniczących w poszukiwaniach osób (…). Nastawienie i determinacja wszystkich wymienionych osób, w tym szczególnie trudnym dla nas i wszystkich bliskich i przyjaciół Piotra okresie było źródłem wielkiego wsparcia i dodawało otuchy w tych wyjątkowo bolesnych okolicznościach - piszą Jerzy Starak i Anna Woźniak-Starak.

Przypomnijmy, do wypadku motorówki, na której przebywał Piotr Woźniak-Starak z 27-letnią kobietą z Łodzi, doszło 18 sierpnia, nad ranem na jeziorze Kisajno. Kobieta zdołała samodzielnie dopłynąć do brzegu. Dwa dni później Prokuratura Rejonowa w Giżycku wszczęła śledztwo. 22 sierpnia, wyłowiono z jeziora ciało. Kilka godzin później prokurator potwierdził, że należy ono do Piotra Woźniaka-Staraka.

Źródło: własne/KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz