Od 1 lutego tego roku Biuro Rzecznika Prasowego Urzędu Miasta Olsztyna jest jednostką działającą niezależnie od Biura Komunikacji Społecznej. Z początkiem nowego miesiąca stanowisko rzecznika objął Andrzej Kocięcki, który wcześniej pracował w Biurze Promocji UM Olsztyna. Kocięcki zastąpił więc Anetę Szpaderską, która od lat odpowiedzialna była za kontakt z mediami.
Aneta Szpaderska pozostała jednak w ratuszu. Od 1 lutego tego roku zajmuje stanowisko dyrektora Biura Komunikacji i Dialogu Społecznego. Jednostka powstała z połączenia Biura Komunikacji Społecznej z Biurem Dialogu Społecznego na mocy postanowień koalicji Rady Miasta Olsztyna.
Biuro Komunikacji i Dialogu Społecznego zajmować się będzie między innymi monitorowaniem współpracy Miasta z organizacjami pozarządowymi i wykonywaniem zadań wynikających z uchwalonych przez Radę Miasta Olsztyna programów, prowadzeniem spraw związanych z realizacją Olsztyńskiego Budżetu Obywatelskiego oraz prowadzeniem spraw związanych z realizacją inicjatyw lokalnych.
Komentarze (1)
Dodaj swój komentarz