Do rozstrzygnięcia pozostały cztery spotkania barażowe. Drwęca Nowe Miasto Lubawskie w dwumeczu będzie rywalizowała z Polonią Pasłęk, a Mazur Ełk z Gwardią Szczytno.
W klasy okręgowej w tym sezonie awans zrobił Naki Olsztyn oraz Zatoka Braniewo.
Do III ligi awansowała Polonia Lidzbark Warmiński, a w niedawno zakończonym sezonie IV ligi do klasy okręgowej spadły: Mrągowia Mrągowo, Olimpia II Elbląg oraz GKS Stawiguda.
Z III ligi spadły dwie drużyny: GKS Wikielec oraz Znicz Biała Piska.
Nowy sezon IV ligi startuje w weekend 1-2 sierpnia 2026 roku. Ostatnia kolejka rundy jesiennej zaplanowana jest na połowę listopada.
Rywale Stomilu Olsztyn w IV lidze w sezonie 2026/2027:
* Znicz Biała Piska,
* GKS Wikielec,
* Concordia Elbląg,
* DKS Dobre Miasto,
* Sokół Ostróda,
* Tęcza Biskupiec,
* Mamry Giżycko,
* Start Nidzica,
* Rominta Gołdap,
* Pisa Barczewo,
* Granica Kętrzyn,
* Mazur Ełk / Gwardia Szczytno,
* Drwęca Nowe Miasto Lubawskie / Polonia Pasłęk,
* Zatoka Braniewo,
* Naki Olsztyn
Czytaj również: Stomil zawiódł w finale baraży. W przyszłym sezonie derby z NAKI Olsztyn [ZDJĘCIA, SKRÓT MECZU]










Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz