Dziś jest: 26.04.2024
Imieniny: Klaudiusza, Marii
Data dodania: 2010-06-14 09:34

Awans Stomilowców!

OKS II Stomilowcy Olsztyn awansowali do IV ligi! Podopieczni Dariusza Maleszewskiego pokonali MKS Jeziorany aż 6:0 i na dwie kolejki przed końcem rozgrywek są pewni awansu.

Olsztynianie prowadzenie objęli dość szybko, bowiem już w 4 minucie niezbyt fortunnie interweniował obrońca MKS-u, który wpakował piłkę do własnej siatki. Chwilę później - już bez pomocy gości - podwyższył Mateusz Różowicz. Następnie na listę strzelców wpisali się Piotr Pająski oraz dwukrotnie Tomasz Długołęcki. Od 32 minuty olsztynianie grali w przewadze jednego zawodnika, bowiem  napastnik gości otrzymał czerwoną kartę za brutalny atak na bramkarza Stomilowców - Marka Maleszewskiego. W 71 minucie Piotr Czuryłło ustalił wynik spotkania.

Źródło: własne