Antyterroryści zatrzymali Mameda Ch.

Antyterroryści zatrzymali Mameda Ch.
Fot. archiwum Olsztyn.com.pl

Mamed Ch. został zatrzymany przez funkcjonariuszy Biura Operacji Antyterrorystycznych za paserstwo luksusowych samochodów. Kradzione auta pochodziły z Czech. Sportowiec wkrótce usłyszy zarzuty.

Mamed Ch. został zatrzymany na zlecenie prokuratora Śląskiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej w Katowicach. Chodzi o paserstwo luksusowych samochodów. W trakcie śledztwa ustalono, że auta były kradzione na terenie Czech. Łupem złodziei padły takie pojazdy jak Porsche Panamera, Range Rover Evoque, BMW M6, czy BMW serii 7.

Jak podaje RMF FM, sportowiec wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury i usłyszy zarzuty. Wtedy też prokurator podejmie decyzję w kwestii środków zapobiegawczych.

Mamed Ch. do Polski przyjechał z Czeczenii w 1997 r. W latach 2009-2018 walczył w MMA. Sportowiec karierę zakończył w grudniu ubiegłego roku po przegranej walce z Tomaszem Narkunem. Sportowiec w swojej karierze stoczył 42 walki, z których 34 wygrał.

Źródło: własne/RMF FM

Komentarze (15)

Dodaj swój komentarz

  • Sympatyk PO 2019-06-11 13:19:52 80.55.*.*
    Wielu z nas pisało że pora aby za rezydenta mafii wschodniej na Polskę wzięły się organa ścigania. Nasz Bob budowniczy przyjmował go na salonach. Jestem ciekawy co teraz powie. Na internautę który groził mu w Internecie szybko doniósł na Policję. Na to co robił ten muzułmanin w Olsztynie jakoś nie było słychać że reagował. Wrażliwy jest na jedno oko i jedno ucho nasz włodarz.
    Odpowiedz Oceń: 36 6 Zgłoś treść