Akcja służb na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Co się stało?

Akcja służb na ul. Żołnierskiej w Olsztynie. Co się stało?
Miejsce, w którym interweniowały służby ratunkowe
Fot. Google Maps

W niedzielę (12 czerwca) w jednym z bloków przy ul. Żołnierskiej interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Okazało się, że pewien mężczyzna potrzebował pomocy medycznej. Mieszkanie, w którym przebywał, było zamknięte, dlatego do pomocy wezwano straż pożarną.

Do zdarzenia doszło w niedzielę kilkanaście minut przed godz. 21 w jednym z budynków przy ul. Żołnierskiej. Funkcjonariusze otrzymali informację o mieszkańcu, który może potrzebować pomocy.

- Na miejsce skierowano patrol policji, ten po rozpoznaniu sytuacji i braku możliwości technicznych dostania się do wskazanego mieszkania wezwał do pomocy straż pożarną. Służby ratunkowe weszły do mieszkania w którym zastały mężczyznę wymagającego pomocy medycznej – powiedział nam podkom. Rafał Prokopczyk z zespołu prasowo-informacyjnego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

Poszkodowany karetką został przewieziony do jednego z olsztyńskich szpitali. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe: policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • [Usunięty] 2022-06-15 11:13:11 88.156.*.*
    [Komentarz został usunięty przez administrację serwisu]
    Odpowiedz Przenieś Oceń: 0 1
2147382000
2147382000